Discrete verzending vanaf €20,-
Persoonlijk advies Bij ons op kantoor
Installatieservice door onze vakmannen
14 dagen B2B retourtermijn

VGA naar Glasvezel converter

Verzending binnen 3-7 dagen
SKU
SST-TRW-VGA

Dit is een glasvezel naar VGA converter. 
De ontvanger heeft een VGA en DVI uitgang.
Ondersteund single en multi modus. 
Wordt geleverd met ontvanger en zender. 

Kenmerken VGA converter
- Een kanaal VGA zendt uit naar vier core fibers, geen compressie en geen tijdvertraging.

- Ondersteuning voor VESA standaard resolutie.
- VGA-lus uitgang.
- Ontvanger met VGA en DVI uitgang aansluitingen.
- Signaal bandbreedte 4.95Gbps (Maximaal).
- Ondersteuning voor single modus en Multi modus via glasvezel transmissie, 10~80 km op SMF.
- Selecteer SFP-transceiver volgens verschillende transmissie afstanden.

VGA glasvezel transmissie keurt de geavanceerde technologie van digitale transformatie en transmissie. Hiermee zet het apparaat het signaal om in een digitaal formaat en wordt dit verzonden via glasvezel.
Als eerste gaat de overdracht via het analoge signaal naar het digitale formaat. Het signaal wordt daarna omgezet naar een optisch signaal SFP. Het optische signaal wordt omgezet naar het analoge VGA signaal. Deze converter kan de formaten van VGA, SVGA, XGA, SXGA, UXGA ondersteunen.

De VGA converter heeft single modus en multi modus. 
De VGA converter heeft een uitgang waarmee contact gemaakt kan worden met een lokale monitor.

4x LC fiber connectoren en kunnen individueel transporteren R, G, B, CK (Dit zijn de basis kleuren rood, groen en blauw. CK is het signaal van klok).
Het apparaat heeft  1 VGA uitgang en 1 DVI uitgang, beide kunnen op hetzelfde moment werken.


Deze converter wordt geleverd met zender en ontvanger.

Verzender kenmerken
Ingang interface: 1 kanaal HD15F (VGA)
Aansluitnet-uitgang: 1 kanaal HD15F (VGA)
Fiber connectoren: 4x LC (R, G, B, CK)
Type glasvezel:SMF (1310NM), MMF (850nm)
Grootte: 183mm X 154mm  X 30mm
Verbruik: 3W

Ontvanger kenmerken
Fiber connectoren: 4x LC (R, G, B, CK)
Type glasvezel: SMF (1310NM), MMF (850nm)
Uitgang interface: 1 kanaal HD15F (VGA),  1 kanaal DVI
Grootte: 183mm X 154mm  X 30mm
Verbruik: 3W

Overige kenmerken
Voeding: 100V~240V
Werk temperatuur:  -20º ~ +70º
Opslag temperatuur: -40º ~ + 85º
Vochtigheid: 0~95% niet-condenserend

Meer informatie
MerkSST
Fabrieksgarantie3 jaar
Country of ManufactureChina
Vragen van klanten
Geen vragen
Heb je gevonden waar je naar zocht?
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:VGA naar Glasvezel converter
Uw waardering
Je rechten en voordelen!
14 dagen bedenktijdBetrouwbare systemen
Pakketpunt zelf ophalenGratis verzending vanaf € 150,-
Intracommunautair kopen5 jaar SST merk garantie
Demo en magazijn in DiemenMeer dan 15 jaar betrouwbaar
Gratis cadeau's vanaf € 20,-Installatieservice
KwaliteitscontroleUitstekende service en betaalbaar!

Verwante producten

Selecteer items om ze aan het mandje toe te voegen of
Onlangs bekeken
No recently views items
Alles wissen