Discrete verzending vanaf €20,-
Persoonlijk advies Bij ons op kantoor
Installatieservice door onze vakmannen
14 dagen B2B retourtermijn

Flexibele PoE schakelaar met 9 poorten

Verzending binnen 3-7 dagen
SKU
SST-MT-PSW9

Een PoE schakelaar met 9 poorten. 
Deze schakelaar heeft 9 10/100Mbps Ethernet poorten.
8 van deze poorten zijn  EEE802.3af PoE poorten.
De overige poort is 1 koperen Gigabit-Poort met SFP. 
Deze schakelaar is ideaal als u IP camera's wilt aansluiten.  

Deze switch is volledig compatibel aan apparaten die voldoen aan de IEEE 802.3af PoE standaard. 
Het is gemakkelijk apparaten toe te voegen die draadloze Acces Punten (APS) hebben.
Zo is het mogelijk om IP camera's, VOIP telefoons, printers en Network Attached Storage (NAS) rechtstreeks aan te sluiten op een van de poorten. 
Het is niet noodzakelijk om een extra stopcontact in de buurt te hebben.

Er is geen configuratie vereist en installatie is snel en gemakkelijk. 
Ondersteuning voor Auto-MDI / MDI-X op alle poorten en elimineert de noodzaak voor cross-over verbinding voor een andere switch of HUB.
De snelheid wordt op intelligente wijze aangepast zodat er altijd wordt gezocht naar de meest optimale prestatie.  
PoE is erg gemakkelijk en zal tot 50% tijd en kosten besparen omdat er geen aparte elektrische bedrading geinstalleerd moet worden.  

De schakeloptie ondersteunt 10Mbps Ethernet of 100Mbps Snel Ethernet en loopt zowel in half en full-duplex mode met behulp van twee paren van categorie 5 of 5e kabel.

Alle poorten zijn Auto-MDI type. De schakeloptie kan automatisch omzetten naar MDII of MDI-X type, dus u kunt de RJ-45-kabel ongeacht of het gaat om een standaard of crossover kabel aansluiten.  

Kenmerken
- 8 x 10/100Mbps Auto-negotiation Snel Ethernet RJ-45 poorten met 8-Poorten die PoE ondersteunen ( port 1 ~ port 8)
- 1 x 10/100/1000MBase_T copper RJ-45 port + 1 x 10/100/1000MBase_T SFP port (optie)
- Voldoet aan IEEE 802.3af (9-Port 10/100 M Ethernet PoE switch-AF) ondersteunt PoE poorten tot 112W 
- Ondersteunt PoE IEEE802.3af compatibel aangedreven apparaat (PD) 
- Elke poort ondersteunt auto MDI/MDIX, dus er geen noodzaak is om cross-over kabels gebruiken. 
- Volledige en halve duplex overdrachtsmodus voor elke poort. 
- Ontvangen en verzenden
- 2.75mb RAM packet buffer.

Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control
IEEE 802.3af Power over Ethernet 
IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper) 
Protocol CSMA/CD
Data Transfer Rate Ethernet: 10Mbps (half-duplex), 20Mbps (full-duplex)
Fast Ethernet: 100Mbps (half-duplex), 200Mbps (full-duplex) 
Gigabit Ethernet: 2000Mbps (full duplex) 
Network Cables 10Base-T: 2-pair UTP Cat 3, 4, 5 up to 100 meters.
100Base-T : 2-pair UTP Cat 5, 5e up to 100 meters.
1000Base-T: 4-pair UTP Cat5e 6, up to 100meters. 
50/62.5um LC signal model or Multi model fiber cable. 
Number of Ports 8 x 10/100Mbps auto-MDIX RJ-45 ports with 8 PoE enabled ports.
PoE power on RJ-45 Power +: ping 3 & ping 6 : Power –” ping 1 & ping 2
AC to DC power supply Input: 110V ~ 240VAC, 50Hz ~ 60Hz. Output: 48VDC / 2.5A
Power Consumption 8.0  watts ( max with no PD device connected)
112 watts ( 8 PoE ports 15.4W/port) 
Temperature Operation: 0℃ ~ 40 ℃  or 32℉ ~ 104 ℉
Storage Temperature: -10℃ ~ 70 ℃ or  14℉ ~ 158 ℉
Humidity Relative Humidity: 5% - 95%
Dimensions 210mm W x 170mm D x 44.3mm H
EMI FCC Class B, CE Mark Class B
Safety 100VAC to 240VAC power supply UL listed.
RAM buffer 2.75Mb bytes per device
Filtering Address Table 4K entries per device 
Packet Filtering Forwarding Rate 10Mbps Ethernet: 14,880/pps
100Mbps Ethernet: 148,800/pps
1000MBase-T Ethernet: 1,488,000/pps. 
MAC address Learning Automatic update
Transmission Method  Store – and – Forward
 
 
 
 
Meer informatie
MerkOEM
Fabrieksgarantie3 jaar
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Flexibele PoE schakelaar met 9 poorten
Uw waardering
Vragen van klanten
Geen vragen
Heb je gevonden waar je naar zocht?
pdf
(Grootte: 395.5 KB)
Je rechten en voordelen!
14 dagen bedenktijdBetrouwbare systemen
Pakketpunt zelf ophalenGratis verzending vanaf € 150,-
Intracommunautair kopen5 jaar SST merk garantie
Demo en magazijn in DiemenMeer dan 15 jaar betrouwbaar
Gratis cadeau's vanaf € 20,-Installatieservice
KwaliteitscontroleUitstekende service en betaalbaar!
Onlangs bekeken
No recently views items
Alles wissen